خاک پوششی قارچ دکمه ای

فروش خاک پوششی قارچ دکمه ای

ایران قارچ تامین کننده مرغوبترین خاک پوششی قارچ دکمه ای در دو مدل خاک پوششی قارچ دکمه ای ایرانی و خاک پوششی قارچ دکمه ای وارداتی )خاک پوششی هلندی و خاک پوششی ایرلندی( کاملا استریل . به قیمت کارخانه و بدون واسطه

خاک پوششی ایرانی

خاک پوششی ایرانی تولید شده از بهترین خاک پیت و خاک حاصلخیز مناطق شمالی کشور، کاملا غنی و مرغوب. استریل شده در بهترین کارخانه های کشور ،استرلیزه شده با آخرین تکولوژی روز دنیا ، تضمین شده.خاک پوششی قارچ دکمه ای با بالاترین کیفیت با قیمت مناسب بدون واسطه

خاک پوششی وارداتی (خاک پوششی هلندی و خاک پوششی ایرلندی)

خاک پوششی وارداتی از کشورهای هلند ،ایرلند و بلژیک توسط شرکت ایران قارچ وارد کشور می شود. خاک پوششی وارداتی دارای بالاترین کیفیت در انواع خاک های پوششی موجود است. این خاک ها 100% استریل بوده و قارچ دهی بالایی را برای تضمین می کند. این خاک پوششی وارداتی با قیمتی بسیار مناسب به قارچ کاران گرامی عرضه می شود. نبود واسطه باعث می شود تا قیمت نهایی خاک پوششی قارچ وارداتی بسیار مقرون به صرفه باشد.

برای کسب آگهی بیشتر ،مشاوره و تخمین مقدار خاک پوششی قارچ دکمه ای مورد نیاز برای سالن قارچ خود می توانید با مشاورین مجرب ما تماس حاصل نمایید.

شماره های دفتر فروش: 02166921494 و 02166901299

***********************************************************************************************************

دانستنی درباره خاک پوششی قارچ دکمه ای

در هریک از مراحل رشد و پرورش قارچ براورده کردن نیازهای اساسی آن دوره از اصول پرورش قارچ خوراکی و بالاخص قارچ دکمه ای می باشد.

با رشد بذر قارچ دکمه ای در کمپوست قارچ بر روی سطح بستر لایه ای سفید رنگ شکل می گیرد. با گذشت زمان این لایه سفید به صورت یک پوشش کاملا سفید و یکدست در سطح بستر قارچ دیده می شود. همزمان با ایجاد این لایه سفید در بستر قارچ دکمه ای باید سطح بستر را با خاک پوششی قارچ دکمه ای کاملا پوشاند. به این عمل لایه کشی گفته می شود. و به خاک پوششی قارچ دکمه ای ،روکش بستر گفته می شود.

یکی از مراحال اصلی و مهم در پرورش قارچ دکمه ای خاک پوششی قارچ دکمه ای می باشد. از خاک پوششی قارچ دکمه ای برای متوقف کردن میسلیوم به تولید اندام باردهی استفاده می شود.

کیفیت بالا و استریل بودن خاک پوششی در این مرحله نقش بسیار حیاتی و مهمی در پرورش قارچ دکمه ای دارد .چه بسا با به کار گیری خاک پوششی غیر استریل و نامرغوب کل محصول قارچ دچار آسیب جدی شود. بدین لحاظ باید در انتخاب خاک پوششی دقت بالایی داشت.

ویژگی خاک پوششی استریل

اصلی ترین و مهم ترین ویژگی خاک پوششی قارچ دکمه ای استریل بودن آن می باشد.خاک پوششی قارچ دکمه ای باید فاقد هرگونه آلودگی قارچی،باکتریایی باشد همچنین در خاک پوششی قارچ دکمه ای نباید هیچ گونه تخم لارو و حشرات و مواد آلی کاملا نپوسیده باشد. نداشتن این ویژگی باعث می شود تا محصول دهی قارچ دکمه ای با مشکلات جدی رویرو شود.

دومین ویژگی خاک پوششی قارچ دکمه ای وضعیت آن از لحاظ PH می باشد. خاک پوششی قارچ دکمه ای باید کاملا خنثی باشد و یا کمی قلیایی باشد.

خاک پوششی قارچ دکمه ای باید ظرفیت بالایی در نگهداری آب داشته باشد. این ویژگی خاک پوششی قارچ دکمه ای باعث می شود تا از نفوذ سریع آب به لایه های زیرین و از بین رفتن آن جلوگیری شود.

خاک پوششی قارچ دکمه ای نباید بافت زیاد سنگینی نداشته باشد. اگر خاک پوششی قارچ دکمه ای بافت سنگینی داشته باشد خاک سله می بندد و مانع رسیدن اکسیژن لازم به لایه های زیرین خاک پوششی قارچ دکمه ای می شود و باعث کاهش محصول دهی می شود.

برای مطالعه بیشتر درباره خاک پوششی قارچ دکمه ای از لینک های زیر بازدید کنید.

خاک پوششی قارچ دکمه ای چیست؟

خاک پوششی در پرورش قارچ

خصوصیت خاک پوششی قارچ دکمه ای

خاک پیت و خاک پوششی چیست؟

خاک پوششی هلندی

انواع خاک پوششی

تولید خاک پوششی

کلمات کلیدی

خاک پوششی،فروش خاک پوششی،خاک پوششی وارداتی ،ایران قارچ،. خاک پوششی ارزان،خاک پوششی استریل،خاک پوششی هلندی ،خاک پوششی قارچ دکمه ای،. کمپوست قارچ دکمه ای ،کمپوست قارچ دکمه ای بذر زده ،سالن قارچ ، کمپوست کیسه ای،کمپوست بلوکی ،قارچ دکمه ای ،ایران قارچ،.